Müük Baar/restoran/ööklubi, Santa Marta, Magdalena, Colombia, calle 18 no 3-75

Müük - Cod. 38867

  • Tüpoloogia: Baar/restoran/ööklubi
  • Piirkond: 140 m²
  • Tubades: 6
  • Põrand: 1

La Canoa on kohvik, restoran, kondiitritooted ja prantsuse pagariär, mis asub Santa Marta ajaloolise keskuse südames.

Tegevusaastad: 8 aastat
Aastakäive 125 000 eurot
müügihind: 100 000 €

Kaasa arvatud: kliendi sülearvuti, retseptiraamat, kassaaparaat, arvuti, unox ahi, 3 pliit, kohvimasin La Marzocco, 1 kitchenaid segisti, 4 roostevabast terasest lauda, 2 külmkappi, 2 sügavkülmikut, 1 külmik minibaar , 1 veinikelder, 1 ees- ja tagariba, 1 saiatooted, 10 täispuidust lauda, 40 tooli, 5 kokkuklapitavad lauad üritustele, 3 kliimaseadme inverter, 1 ettevõtte auto, 1 arvuti ja printer süsteemiga kassaaparaat, 2 videokaamerat, köögitarbed, saiatooted ja teenus, plaadid, klaasnõud.

Asukoht:
Oleme asutatud vabariiklikus stiilis majas, 140 m2 renoveeritud ja kohandatud oma tegevusele, seal on konditsioneeriga tuba ja mittekonditsioneeriga tuba ning väga meeldiv terrass. Asume ajaloolise keskuse südames, väga aktiivses kohvikutes ja restoranides, tavapärastes turistide ja kohalike elanike jaoks.

Meie kliendid:
Canoa on nende aastate jooksul ehitanud "Samarios" ja väliskülastajate seas kvaliteedi ja teenuste tugevat mainet. Oluline on rõhutada asjaolu, et meie klientuur ei ole ainult turism, mis võimaldab La Canolal korraldada iga-aastast tegevust. Me loodame ka väga headele suhetele hotellides ja hostelites, mis alati meid soovitavad. Meil on ka mitmeid kliente, kes teevad oma pidustusi La Canoa's.

Toitlustamine / toitlustamine / teiste restoranide ja hotellide pakkuja Oleme loonud linna erinevate hotellide ja restoranidega klientide raamatu, mis tellib meile regulaarselt erinevaid spetsiaalseid leiba, oma roogasid ja erinevaid valmistisi. Me pakume ka suurepäraseid üritusi, nagu näiteks pulmad ja muudki pidustused.

Meie meeskond: meeskond on väga hästi koolitatud ja kaasas meid pikka aega, mis muudab ka taastamise lihtsamaks.

Meie tooted:
Hommikusöögid šokolaadi, sarvesaia ja teiste küpsetiste abil tulevad värskelt, leivad saadetakse erinevatele restoranidele ja hotellidele tellimuse alusel, hommikusöögist, kohvijoogidest ja puuviljamahladest, kell 12.00 a la carte toite, mis ühendavad parimad kohalikud koostisosad prantsuse köögi, pärastlõunase kohvi, kondiitritoodete ja kokteilide, õhtusöögiga romantilises ja elavas atmosfääris.

Retseptid on organiseeritud ja kirjutatud täpse ja korrapärase kogumisega, mis võimaldab seda kiiresti käsitseda ja alati säilitada kvaliteedistandardit ja identsete roogade realiseerimist, tuginedes hästi dokumenteeritud ja dokumenteeritud tootmis- ja toimimisprotsessidele. lihtne järgida.

maine
Soovitatav backpackeri juhendis, nutikas väikeses ja üksildases planeedis ning ilmus paljudes riiklikes väljaannetes. Oleme sotsiaalsetes võrgustikes Facebookis 4362 meeldivad, instagram 2366 järgijad ja veebileht koos kogu vajaliku informatsiooniga, mis on samuti väga külastatud. Tripadvisor: hinnang 4,5-st 5-st ja 17-st 348-st Santa Marta restoranist Google: kvalifitseerub 4.6, Facebooki reiting: 4.8.

REGISTREERITUD KÜLASTUSI SEE TEADE PIIRKONNAS

Külastused vastavalt päritoluriigile

Kuupäevavahemiku muutmine

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


REALIGRO FREE ADVERT
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Tühista
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB