Müük Baar/restoran/ööklubi, Taganga, Magdalena, Colombia, calle 13 No 1-07

Müük - Cod. 30862

  • Tüpoloogia: Baar/restoran/ööklubi
  • Piirkond: 73 m²
  • Tubades: 1
  • Põrand: 1

Café Bonsai on väljakujunenud kohvik väike kaluriküla Taganga paar sammu kaugusel rannast, mis on toonud alates 2010. aastast, maitse Euroopa piirkonda. See on kuulus seas riiklike ja rahvusvaheliste turistide jaoks oma Euroopa stiilis leiba, mitmekesine hommikusöök menüü parimat kohvi miili ümberringi (tegelikult "parim kohvi kogu Lõuna-Ameerikas" on avaldus sageli), originaal võileibu, terve ja rikas salateid ja tervitades atmosfääri, kombineerides suure kohaliku tooteid Euroopa retsepte valmis uhkuse ja armastus: koht unikaalne piirkond.
Sealhulgas kõik suured võimalused restorane Taganga, see on õnnestunud saada teine ​​kõrgeim hinnatud söögikoht Taganga kohta TripAdvisori (seisuga 27-02-2017). Menüü on ulatuslik ja on palju pakkuda laia ja eelistuste, lihast armastajad veganitel. See on koht, kus paljud reisijad tagasi iga päev viibimise ajal Taganga. Kombinatsioon kliimaseadmed sees ja kiire wifi muudab populaarne koht, et inimesed põgeneda Tagangan soojuse ja töö oma arvutisse. Väljaspool terrass on vaade rannale, kus saab vaadata kalurite minemise ja tagasituleku värske saak. Toas on praegu viis tabelid / 16 istekohta. Väljaspool praegu on neli lauda / 10 istmete ja ruumi veel üks või kaks tabelites.
Potentsiaalsed ostjad
Õige organisatsioon, sile äriprotsesse ja täielikult õigusliku ärimudel on alati olnud meie prioriteediks. See tähendab, et üle võtta Café Bonsai, kas kohalik või välismaalane (ka seoses töö viisa), on takistusteta. Kohvikus on väga hea kaubamärk ja turulepääsu. Saladus Bonsai retseptid on kõik dokumenteeritud ja kergesti mõistetav; tarnija kontakte parimaid tooteid parima hinna kehtestamise ning kindlustada: kõik on loodud sujuv üleminek.
Meie kogemus, uus omanik oleks esitada koos erinevate võimaluste: hetkel Café Bonsai on avatud E - istus, 8 hommikul kuni 03:00. Pikemad lahtiolekuajad (taaskäivitamist väga populaarne bbq, näiteks) on täiesti teostatav, samuti tarne ja päeva / nädala pakkumisest. Äsja avatud vegan turg näitab positiivset potentsiaali edasiseks laiendamiseks.
Ühesõnaga, hästi organiseeritud ja väga populaarne koht, kes on praeguse töömeetodid ja normid saab kergesti jätkas uue omaniku, kuid samal ajal pakkudes piisavalt ruumi, et laiendada ja edasi arendada olemasolevatesse või uutesse piirkondadesse.

REGISTREERITUD KÜLASTUSI SEE TEADE PIIRKONNAS

Külastused vastavalt päritoluriigile

Kuupäevavahemiku muutmine

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


REALIGRO FREE ADVERT
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Tühista
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB